Wywiady - SP nr 86 w Gdańsku

Wywiady

70-lecie Szkoły

Prezentujemy kolejne wywiady (z kolegą i ze studentką) związane z sylwetką patrona naszej szkoły profesora Jerzego Sampa.

Dnia 01 lutego 2017 roku uczennice klas VI – Anna Orzechowska i Inga Jeznach przeprowadziły interesującą rozmowę, z wieloletnią dyrektor naszej szkoły panią Alicją Domozych. przeczytaj

Martyna Staśkiewicz z klasy VI e oraz Wiktoria Senkbeil z klasy VI a przeprowadziły wywiad z p. Christianem Sampem - synem profesora Jerzego Sampa, naszego patrona. Do obejrzenia i wysłuchania wywiadu zaprasza Redakcja Szkolnej Telewizji SAMP.TV oraz nauczyciel j. polskiego - p. Violetta Wojewoda i zastępca dyrektora p. Olga Mardzińska.
Materiał powstał dzięki uprzejmości p. Wojciecha Radziuna.

Rozmowa uczniów VII LO z prof. Jerzym Sampem. Zostawić jakiś ślad po sobie... przeczytaj      (podziękowanie dla Dyrektora VII LO za udostępnienie wywiadu - zobacz)