Styczeń - SP nr 86 w Gdańsku

Archiwum wydarzeń > Rok szkolny 2017/2018

23 stycznia br. na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego odbył się II etap VI Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Historia regionalna. Wśród wyłonionych do II etapu uczniów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Tomasz Krzyżak kl. 6C, Bartłomiej Byszuk kl. 7E i Ivan Gushchin z kl. 7E. Finalistą, który zakwalifikował się do III etapu konkursu został Tomasz Krzyżak. Finał odbędzie się w marcu w siedzibie Muzeum II Wojny Światowej. Tomkowi gratulujemy i trzymamy kciuki!!:)
Bożena Andrzejak

CERTYFIKAT dla Szkoły oraz Koordynatorów Lokalnych za aktywny udział w VII ŚWIATOWYCH DNIACH TABLICZKI MNOŻENIA - certyfikaty

To już nowy rok, kilkanaście dni temu wszystkie klasy świętowały wigilię. Zostały piękne zdjęcia bogatych stołów i wspaniałych prezentów. zdjęcia