Podziękowania - SP nr 86 w Gdańsku

Sport > Bieg Łostowicki > II Wiosenny

Ta ciekawa impreza została wsparta przez rodziców, którzy dostarczyli wielu gadżetów na nagrody, Rada Rodziców przy SP 86 (podziękowanie) pozyskała sponsora „Toys Rus”, który ufundował nagrody dla zwycięzców, a także pomagała w organizacji. Szkolną inicjatywę podchwyciła cała  społeczność lokalna, tj. Rada Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, Straż Miejska, Policja (podziękowanie), Zakład Utylizacji w Gdańsku.

Bieg odbył się także dzięki pomocy wielu sponsorów, którym chcemy złożyć podziękowanie za:

• Pomorski Klub Orientacji Harpagan - udostępnienie sprzętu technicznego do biegu oraz do biegu na orientację, (podziękowanie)

• Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko" - udostępnienie agregatu prądotwórczego, pomoc w promocji biegu, (podziękowanie)
  • Straż Miejska w Gdańsku - pomoc w profilaktyce bezpieczeństwa na drodze, (podziękowanie)
  • Zakład Utylizacji w Gdańsku - udostępnienie bramy startowej, materiały promujące ekologię, (podziękowanie)
  • Przewodniczący Rady Dzielnicy, p. Piotr Lachowski -  wsparcie imprezy od początku, nawiązanie współpracy z wieloma instytucjami, (podziękowanie)
  • Pomorskie Stowarzyszenie Tańca Towarzyskiego "Black Dance" -  przekazanie medali dla wszystkich laureatów biegu.
  • III Gdańskiej Drużyny Harcerzy im. Cichociemnych ZHR - pomoc przy organizacji i uatrakcyjnienie imprezy

• Toys Rus - za ufundowanie nagród na II Wiosenny Bieg Łostowicki oraz Festyn Szkolny z Okazji Dnia Dziecka

• Pana Jacka Sawickiego Dyrektora Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej - pomoc w promowaniu lekkoatletyki w Szkole Podstawowej nr 86 w Gdańsku (podziękowanie)

• POLSKA BIEGA - za dobrą współpracę i przekazanie nagród na realizację II Wiosennego Biegu Łostowickiego (podziękowanie)