Konkursy 2017-2018 - SP nr 86 w Gdańsku

Idź do spisu treści

Menu główne:

Konkursy 2017-2018

Konkursy > Konkursy 2017-2018



KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Nazwa konkursu

Organizator/
Koordynator

Termin

Sukcesy i osiągnięcia

WOJEWÓDZKI  KONKURS
,,MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA LEGEND Jerzego Sampa”

regulamin

Stanisława Duraj, Agnieszka Madej, Danuta Mroczek,
Iwona Orzołek,
Marta Trzebiatowska, Izabela Witkowska

14 maja

wyniki

IX Konkurs Turystyczny
„Zareklamuj Gdańsk,
swój wolny Gdańsk”

regulamin

wychowawcy,
Joanna Świercz

20 kwietnia

V Wojewódzki Konkurs Informatyczno-
Przyrodniczy "Dlaczego należy segregować odpady?"

regulamin

nauczyciele przyrody, biologii, zajęć komputerowych i informatyki

4 maja

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „JESTEM MAŁYM
RATOWNIKIEM PRZYRODY”

regulamin

Aleksandra Grosch

25 kwietnia

wyniki

"Ekoludek" dla klas I

Izabela Witkowska

26 kwietnia

Konkurs dla uczniów kl. pierwszych
"
Mam Talent"

informacja

Izabela Witkowska

18 kwietnia

III EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU
Kreatywny projektant 2018
,,Świat Legend Jerzego Sampa”

regulamin

Danuta Mroczek

23 kwietnia

Konkurs plastyczny
"TRZYMAJ FORMĘ"

informacja

Piotr Sowa
n-le wych. fiz.

20 kwietnia

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny
"Mój kraj, mój dom, moja Ojczyzna"

regulamin, karta zgłoszenia i oświadczenie

Joanna Świercz

23 kwietnia

„Kaszuby -  słowem i pędzlem malowane” dla uczniów klas 0 – III szkół podstawowych                 

regulamin                  

Agnieszka Łukaszewicz, Anna Rzepka,
Iwona Wnuk,
Iwona Zinka,
Grażyna Żochowska

20 kwietnia

wyniki

SZKOLNY KONKURS „SERWETKA HAFTOWANA WZOREM KASZUBSKIM”

regulamin

Joanna Świercz

12 marca

I Ogólnopolski Konkurs
"Balticarium: Poznajmy Nasz Bałtyk"
dla klas I-III Szkół Podstawowych!

informacje

Joanna Żuchowska-Bednarska

15 lutego

Ogólnopolski konkurs informatyczny
Master IT
(dla klas VII)

informacje

Włodzimierz Filimoniuk

rejestracja do
26 stycznia

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

informacja

A. Jarocka
K. Patrzylas-Elżanowska
D. Gliniecka-Mysior

13 marca

XI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny
pt. „Z obiektywem dookoła Polski”

kl. IV-VII

regulamin

Joanna Świercz

12 lutego

WOJEWÓDZKI  KONKURS FOTOGRAFICZNY
„MÓJ PRZYJACIEL ZWIERZ I JA "
III EDYCJA "RAZEM ODPOCZYWAMY"

regulamin

Joanna Świercz

23 lutego

wyniki

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS  PLASTYCZNY "Bezpiecznie i zdrowo spędzam czas na zimowo”

regulamin

Danuta Mroczek, Małgorzata Szatkowska, Krystyna Górczak, Renata Bukowska

4 stycznia

Szkolny konkurs
„Bożonarodzeniowa grafika komputerowa”

regulamin

Marlena Lewandowska, Magdalena Tucka

6 grudnia

III Wojewódzki konkurs czytelniczo - literacki „Przygoda z lekturą” "Magiczne drzewo. Tom I.
Czerwone krzesło"

regulamin, karta zgłoszenia

Beata Bogdanowicz

24 lutego (sobota)
godz. 10.00

Konkurs literacki - wyniki
Konkurs drużynowy - wyniki
(protokół i tabela wyników)

III edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedy o Morzu Bałtyckim

regulamin, karta zgłoszenia,
oświadczenie rodziców

Anna Jarocka

28 lutego
(etap szkolny)

wyniki

IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki" dla klas 0-III

regulamin

Kinga Patrzylas - Elżanowska, Dorota Gliniecka - Mysior

24 listopada

relacja i wyniki

"BÓBR"
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny
kl. 4-6 i kl. 7

informacje

Włodzimierz Filimoniuk

14 i 15 listopada

Najlepsze wyniki:
kl. VII - Ivan Gushchin
kl. IV-VI - Oliwia Gibała

Ogólnopolski Konkurs
"Orzeł Informatyczny"

informacje, regulamin, formularz

Włodzimierz Filimoniuk

23 listopada

Konkurs "Alma Mater IV edycja"

formularz, regulamin

wychowawcy kl. IV-VII

31 października

II WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS „0” „BARWY JESIENI”

regulamin

Małgorzata Szatkowska

8 listopada

I miejsce - Zofia Słowik Szkoła Podstawowa w Grabowie Kościerskim
II miejsce - Oliwia Wrońska Szkoła Podstawowa Nr 3 w Pruszczu Gdańskim
III miejsce - Wiktoria Łukaszewska Szkoła Podstawowa Nr 86 w Gdańsku

Konkurs kuratoryjny
z j. angielskiego

informacja, regulamin

Anna Kupisiewicz

etap szkolny 26.10.2017

Ogólnopolski konkurs plastyczny
„MOJA PANI Z PRZEDSZKOLA” /
„MÓJ NAUCZYCIEL”

regulamin

Joanna
Żuchowska-Bednarska

31 października

Wewnątrzszkolny świetlicowy
konkurs plastyczny "Legendy gdańskie (J. Sampa) pastelami malowane"
dla dzieci klas 0, I, II, III uczęszcających do świetlicy szkolnej

regulamin

Joanna Jasiel,
Iwona Zinka

16 lutego-
02 marca

Świetlicowy konkurs plastyczny
"
Jesienne drzewo" dla dzieci klas 0, I, II, III uczęszczających do świetlicy szkolnej

regulamin

Joanna Jasiel,
Agnieszka Łukaszewicz, Agnieszka Schroeder-Fryska

12-23 października

 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego