Konkursy 2016-2017 - SP nr 86 w Gdańsku

Idź do spisu treści

Menu główne:

Konkursy 2016-2017

Konkursy > Konkursy 2016-2017


KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Szkoły Podstawowej nr 86 w Gdańsku

Nazwa konkursu

Organizator/
Koordynator

Termin

Sukcesy i osiągnięcia

XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny
„Kalendarz Dziecięcych Marzeń”

regulamin

Joanna Świercz

2 czerwca

Konkurs plastyczno-techniczny „Buduj z BAUKRANE!”

regulamin

Joanna Świercz

2 czerwca

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI
Prawa Człowieka -

praca najwyższym dobrem

regulamin

Joanna Świercz

23 maja

II Wojewódzki  Konkurs
Cichego Czytania ze Zrozumieniem
dla klas 2

nauczyciele klas 2

17 maja

wyniki i relacja

III edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Mam prawo do nauki, mam prawo do zabawy, mam prawo do wypoczynku"

regulamin

Dorota
Gliniecka - Mysior

26 maja

wyniki

zdjęcia

Konkurs plastyczny dla klas I - III
"Europa - nasz dom"

regulamin

Marta Trzebiatowska

9 maja

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Ortozabawa"

J. Żuchowska-Bednarska
I. Orzołek
M. Lewandowska

wyniki
zdjęcia

IV WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNO - PRZYRODNICZY „Dlaczego należy segregować odpady?”

regulamin

nauczyciele przyrody
i zajęć komputerowych

4 maja

Ogólnopolski konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i zdrowym trybie życia "Bezpieczna szkoła"

regulamin

Izabela Witkowska
Joanna Świercz

zgłoszenia
i wpłata 8 zł.
do 12 kwietnia

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY  dla kl. II

Maria Gotartowska
Alina Hajdel

26 kwietnia

I miejsce: Milena Gulbińska, kl. II i
II miejsce: Dominika Mlek, kl. II a
I
II miejsce: Julia Kozłowska, kl. II i

I edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej

regulamin

nauczyciele zajęć technicznych

30 maja

Konkurs j. angielskiego "In my dreams" dla kals VI SP

regulamin, karta zgłoszenia, oświadczenie

nauczyciele
j. angielskiego

zgłoszenia do
9 maja
konkurs
16 maja

XII edycja Wojewódzkiego konkursu matematycznego „I Ty możesz zostać Pitagorasem”, dla klas III Szkół Podstawowych województwa pomorskiego.

regulamin

Izabela Witkowska

Eliminacje szkolne
12.04.2017 r.
8.00 w stołówce szkolnej

wyniki

XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej
"Malowanie na ekranie"

informacje

nauczyciele zajęć komputerowych

do 12 maja

X Międzyszkolny Konkurs ,,Ortograficzne Łamigłówki" dla uczniów
z dysleksją rozwojową (kl. IV-VI)
oraz
,,Pierwsze kroki. Ortograficzne Łamigłówki" dla uczniów z ryzykiem dysleksji (kl. II-III)

informacje

Monika Śliwowska - psycholog

25 kwietnia

Konkurs języka angielskiego Leon
dla klas I-VI

regulamin/przykładowe testy

zgłoszenia i wpłata 8 zł.
do nauczycieli języka
angielskiego do 12.04.

26-28 kwietnia

THANK YOU FOR THE MUSIC

regulamin

Małgorzata Iracka, Barbara Kawa,
Anna Kupisiewicz

29 kwietnia

DREAM BIG

regulamin

Anna Kupisiewicz, Barbara Kawa,
Ewa Brożek

29 kwietnia

wyniki

Wyzwanie Matematyczne Kings

informacje

nauczyciele matematyki

Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny dla klas 1 szkół podstawowych.

I. Orzołek
M.
Lewandowska
E. Wosińska-Stelter
J.
Żuchowska-Bednarska

27 marca

wyniki

zdjęcia

Konkurs z j. angielskieo na wykonanie kalendarza świąt obchodzonych
w Wielkiej Brytanii

nauczyciele
j. angielskiego

do 20 marca

II Wojewódzki konkurs czytelniczo-literacki    „Przygoda z lekturą” – Edycja II
„Lew, czarownica i stara szafa”.

regulamin

Iwona Kołosza,
Beata Bogdanowicz

sobota
4 marca
godz. 9:00

Wyniki części literackiej:

I miejsce Natalie Geryk SP nr 79
II miejsce Filip Sitek
SP nr 79
III miejsce Julia Fi
dut SP nr 1 Nowy Dwór Gdański

Serdecznie gratulujemy!

protokół -
wyniki

V Międzyszkolny konkurs logopedyczny "Szumiące zabawy"

informacje

PBW w Gdańsku

logopedzi

21 marca

Konkurs na prezentację multimedialną pt. "Rzeka Wisła - bogactwo Polski" (klasy IV -VI szkoły podstawowej)

informacje

PBW w Gdańsku


Włodzimierz Filimoniuk

do 31 marca

WOJEWÓDZKI KONKURS „WIEDZY O MORZU BAŁTYCKIM” KLAS V – VI EDYCJA II, ROK SZKOLNY 2016/2017

regulamin, karta zgłoszenia

nauczyciele przyrody

8 marzeca

wyniki

zdjęcia

XI WOJEWÓDZKI KONKURS
MATEMATYCZNE ŚCIEŻKI PO POLSCE

regulamin, oświadczenie, karta zgłoszenia

nauczyciele matematyki

17 lutego

Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla klas 1-3 oraz klas 4-6 pt.
„Najpiękniejsza Maska Karnawałowa”

regulamin

Joanna Świercz

25 lutego

Konkurs języka angielskiego dla uczniów klas VI MINIOLIMPIADA

Anna Kupisiewicz

styczeń/
marzec

wyniki

II EDYCJIA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Kreatywny projektant 2017- ,,Morskie opowieści z klocków LEGO'' dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych z województwa pomorskiego

regulamin i karta zgłoszenia

Danuta Mroczek, Małgorzata Szatkowska, Krystyna Górczak, Renata Bukowska

10 marca

wyniki i zdjęcia

Konkurs Języka Angielskiego
"
Valentine's Day 2017"
dla uczniów klas V i VI
Szkół Podstawowych

regulamin, zgoda

Katarzyna Kłopotowska

7 lutego

Martyna Staskiewicz - VI e
II miejsce

"Zabawny zimowy wierszyk
lub opowiadanie"

Mały Samorząd Uczniowski, wychowawcy klas

2 lutego

wyniki

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORIGAMI
„Magia zamknięta w papierze”

regulamin, oświadczenie...

Joanna Świercz

31 stycznia

XII Ogólnopolski Konkurs
Barwy Morza - 2017

regulamin, karta zgłoszenia

Dorota Fic
Joanna Świercz
Beata Bogdanowicz

31 stycznia

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "Bezpiecznie i zdrowo spędzam czas na zimowo"
dla uczniów klas drugich szkół podstawowych z całej Polski

regulamin i karta zgłoszenia

Danuta Mroczek, Małgorzata Szatkowska, Krystyna Górczak, Renata Bukowska

2 lutego

wyniki

„MAKIETA
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 86 ”

regulamin

Danuta Mroczek
Marlena Lewandowska
Joanna Świercz

30 stycznia

wyniki i zdjęcia

WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY
„MÓJ PRZYJACIEL ZWIERZ I JA "
II EDYCJA
"TO, CO ROBIMY TO RAZEM"

regulamin, oświadczenie

Joanna Świercz

24 lutego

wyniki i zdjęcia

II edycja Konkursu wojewódzkiego "Przyjaciele św. Mikołaja"

informacja, regulamin

wychowawcy świetlicy

wyniki, zdjęcia

3. OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
„M-A-G-I-A Ś-W-I-Ą-

regulamin, karta zgłoszenia

Włodzimierz Filimoniuk

do 20 grudnia

udział w konkursie

Konkurs jezyka angielskiego -
BIG BEN.
Test jednokrotnego wyboru. Dla klas 3-6 SP. Koszt 8 zł.

Zgłoszenia u nauczycieli
j. angielskiego

Konkurs plastyczno-jezykowy
"IF ANIMALS COULD SPEAK".
Dla klas 1-3 SP. Nieodpłatny.

Zgłoszenia u nauczycieli
j. angielskiego

THE BOOKERS - Konkurs czytelniczy z j. angielskiego dla klas V-VI

lektura, regulamin

Anna Kupisiewicz

5 grudnia

Zwycięzcy etapu szkolnego:
Małgorzata Lępkowska (Ve)
Michał Synowiecki (VIa)

III Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
dla klas 0-III

regulamin i karta zgłoszenia

nauczyciele świetlicy

18 listopada

wyniki

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego dla uczniów klas 4-6.

informacje

Anna Kupisiewicz, Joanna Świtlik

9 listopada

Literacki: "Bajanie na śniadanie"- tworzenie małej formy literackiej wzorowanej na legendach Jerzego Sampa

regulamin

Ewa Wosińska - Stelter, Joanna Żuchowska - Bednarska i Iwona Orzołek

23 grudnia

Plastyczny: "Legendy gdańskie (Jerzego Sampa) pastelami malowane" dla kl. 0-I i II-III

regulamin

Ewa Wosińska - Stelter, Joanna Żuchowska - Bednarska i Iwona Orzołek

30 listopada

I miejsce
Maksym Stec - kl. III i
Mateusz Banasik - kl. III f
II miejsce
Wiktor Kaźmierczak - III j
Zuzanna Gierszewska - II e
III miejsce
Norbert Jesionowski - kl. Id
Matylda Brzozowska - I a

,,MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA” - Szkolny Konkurs matematyczny dla klas trzecich.

regulamin

Danuta Mroczek,
Izabela Witkowska

19-22 września

wyniki

 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego